Εκδήλωση Διάχυσης αποτελεσμάτων Προγράμματος Erasmus +

Εκδήλωση Διάχυσης αποτελεσμάτων Προγράμματος Erasmus + για το σχολικό έτος 2022-2023, στα πλαίσια της Διαπίστευσης που κατέχει το 2ο Γυμνάσιο από το 2021 έως το 2027, με βασική θεματική τη διαπολιτισμική εκπαίδευση και τη συμπερίληψη.

Ευχαριστώ θερμά τον Διευθυντή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης ν.Βοιωτίας κ. Κυριτσοπουλο,που μας τίμησε με την παρουσία του,καθώς και τις Διευθύντριες του 2ου Λυκείου, του 1ου Γυμνάσιου Θήβας ,του 5ου Γυμνασίου Θήβας και του Γυμνασίου Σχηματαρίου .

Ευχαριστώ για την παρουσία της την κ. Μπαλαντέ Στέλλα, που ήταν η Διευθύντρια του 2ου Γυμνασίου κατά τον χρόνο Υλοποίησης των Προγραμμάτων,την Υποδιευθύντρια και ψυχή του Προγράμματος κ. Βλαχογιάννη Αλεξία καθώς και όλους τους συναδέλφους εκπαιδευτικούς και γονείς που ανταποκρίθηκαν στην πρόσκληση μας!

Το ταξίδι της γνώσης και των εμπειριών μέσω του Erasmus+ συνεχίζεται και για τα επόμενα σχολικά έτη.

Χρήστου Θεοφανώ