Ξενάγηση στην εικονική έκθεση : Ανέβα στο Διάστημα

Στα πλαίσια της συμμετοχής του σχολείου μας στο πρόγραμμα R4C: Reflecting for change, μαθητές / μαθήτριες της Γ γυμνασίου είχαν την ευκαιρία να περιηγηθούν στο εικονικό αμφιθέατρο της έκθεσης: Ανέβα στο Διάστημα, της Ελληνογερμανικής αγωγής με ξεναγό τον κο Άγγελο Λατζούδη φυσικό /υπεύθυνο του τμήματος έρευνας της Ελληνογερμανικής αγωγής.

Το συντονισμό της περιήγησης είχε η κα Κυπραίου Σταυρούλα-Ιωάννα ΠΕ405 Γεωλόγος, συντονίστρια προγράμματος R4C, ενώ παρακολούθησαν 54 μαθητές και μαθήτριες της Γ΄Γυμνασίου  και :

Ο Διευθυντής Δ/θμιας Βοιωτίας :κος Λάμπρος Κούτσικος ,η Διευθύντρια του Πινδαρείου 2ου γυμνασίου Θήβας κα Στέλλα  Μπαλαντέ ,η Υποδιευθύντρια κα Αλεξία Βλαχογιάννη και οι εκπαιδευτικοί: Μερσίνη Δαλάκα ΠΕ86 Πληροφορικής , Μαρκούτση Αικατερίνη ΠΕ02  Φιλόλογος  και Σταμέλλου Χρυσαφώ ΠΕ87 Τεχνολογίας. Για να περιηγηθείτε μαζί μας πατήστε τον παρακάτω σύνδεσμο :